Гучний скандал в центрі Одеси! Шахраї привласнили офіс Платинум Банку

Ірина
Platinum Bank
Platinum Bank
Зображення: MyCredit.in.ua

Понад 11 тисяч квадратних метрів нерухомості ПАТ «Платинум Банк» в центрі Одеси, вартістю майже 100 мільйонів гривень, вкрадено шахраями, – повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Шокуючим стало те, що керівником компанії, яка в результаті угоди стала власником нерухомості, є Марабян Давид Леванович, так званий «Миротворець» та бойовик незаконних збройних формувань з позивним «Армян».

Мова йде про понад 11 тис м2 нежитлової нерухомості, що розташовується у самому центрі Одеси (просп. Шевченка, 4А), оціночною вартістю 144 млн грн.

Спроба незаконного заволодіння майном банку реалізована за безпрецедентною схемою: із Реєстру речових прав на нерухоме майно без жодних пояснень вилучено запис про право власності на об’єкт ПАТ «Платинум банк». Так само без пояснень та документальних підстав перереєстровано майно на фізичну особу – Садігов Фаміл Тофік Огли, який на основі акту приймання-передачі (без номера, дати і без прикріплення його копії до Реєстру речових прав на нерухоме майно) передав права на майно банку юридичній особі – ТОВ «Садіг Тофік», створеній рівно за день до проведеної «оборудки».

Фонд підкреслює, що проведена операція стала не першою спробою шахраїв заволодіти активом.

Скарга до Міністерства юстиції вже готується, з метою скасувати незаконно вчинені реєстраційні дії та поновити право власності на майно за ПАТ «Платинум банк»

Нагадаємо, що Нацбанк відніс комерційний «Платинум Банк» до категорії неплатоспроможних. Відповідне рішення було ухвалено ще 10 січня 2017 року. Причина – недостатня капіталізація фінустанови, яку відповідно до вимог НБУ власники мали здійснити до 1 січня 2017 року.

Ми писали про те, що ФГВФО остаточно ліквідує 83 банки. ФГВФО остаточно ліквідує 83 банки в найближчі три роки, про це заявила Світлана Рекрут директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Читати також