Чи буде доступним житло в 2019 році?

Ірина
Новобудова для молодих сімей
Програма доступне житло
Зображення: MyCredit.in.ua

Невдовзі ми з Вами перетнемо екватор першого місяця останнього кварталу 2018-го року, тому настав час поговорити про бюджет на наступний рік.

І доки члени численних Комітетів Верховної Ради з найрізноманітніших питань лише мізкують про те, які б пропозиції внести на розгляд народних обранців, Комітет з будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства на своєму засіданні вже встиг розглянули законопроекти про Державний бюджет на 2019 рік та навіть направити їх до Комітету з питань бюджету та до Міністерства фінансів України пропозиції для їх врахування у законопроект.

Про що саме йдеться?

 «Передбачити фінансування бюджетної програми КПКВК 2751390 «Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» в обсязі 500 мільйонів гривень.

Окрім цього, у п’ять разів пропонується збільшити фінансування держпідтримки будівництва доступного житла, що при позитивному вирішенні складатиме також 500 мільйонів гривень. Про це повідомляється в записці до законопроекту про правки до державного бюджету 2019 №9000.

За інформацією, яка надходила напередодні, Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму рекомендував Кабінету міністрів передбачити у державному бюджеті України на 2019 рік видатки на держкредити молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на житло в розмірі одного мільярда гривень…

Проте, за звітом заступника директора департаменту з питань соціальної політики Рахункової палати Дмитро Олійник заявив, що держпрограма забезпечення молоді житлом з 2013-го по 2017-й роки виконана всього на 10,6%.

Ми писали про те, що Програму "Доступне житло для молоді" продовжили. На сайті Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву опублікована інформація, згі

Читати також