За порушення законодавства при виплаті заробітних плат роботодавцям донараховано до сплати 843 млн гривень

Ірина
Державна фіскальна служба
Центральний орган виконавчої влади України

З січня по серпень 2018 року представниками органів ДФС виявлено 5,1 тис. найманих осіб, які працювали без оформлення трудових відносин з роботодавцем.

За 8 місяців цього року працівниками ДФС встановлено порушення податкового законодавства в 46 відс. перевірених суб’єктів господарювання, – повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби  у Facebook.

Представники ДФС також входять до складу робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади, які здійснюють обстеження виробничих, торгових приміщень юридичних та фізичних осіб, місць здійснення підприємницької діяльності.

За результатами цих заходів роботодавцями додатково укладено 39,7 тис. трудових угод з найманими працівниками. Виявлено 138 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації.

Крім цього, за результатами інших вжитих заходів до державної реєстрації залучено 10,9 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. До бюджетів додатково сплачено 11,2 млн грн податку та збору та 14,0 млн грн єдиного внеску.

Ми писали про те, що Відкрито доступ до банківської таємниці без рішення суду. Внесено зміни до Закону "Про банки і банківську діяльність". На підставі цих змін доступ до банківської таємниці без рішення суду будуть мати такі державні структури:

Читати також