Кредити дорожчають! Поспішайте оформити до зростання ставки по кредитах

An2an
Вигідні відсотки по кредитах
Вигідні відсотки по кредитах
Зображення: MyCredit.in.ua

Якщо все ще роздумуєте брати кредит чи ні, ось Вам новина для роздумів.

Голова Правління Ощадбанку вважає, що кредити будуть тільки дорожчати. Причин тому кілька: підвищення ставки по депозитах, а також монетарна політика Нацбанку України.

Цікаво, що за інформацією Андрія Пишного кількість клієнтів, які беруть кредити в Ощадбанку зростає і приріст вимірюється в десятках тисяч. А значить, кредит в цьому банку дійсно можна отримати і схоже, що умови цілком конкурентні.

Тепер про тенденції 

На нещодавньому форумі Європейської Бізнес Асоціації Голова Правління Ощадбанку Андрій Пишний повідомив, що як мінімум до кінця року зниження процентних ставок по кредитах очікувати не варто, більш того, монетарна політика, що проводиться Національним банком України, призведе до подорожчання кредитного ресурсу.

«Монетарна політика буде посилюватися. Є підстави вважати, що утримуючи таргет на інфляцію, центробанк і надалі працюватиме на подорожчання… Вже сьогодні можна сказати, що вартість депозитних ставок зростає, а отже буде рости і кредитування… Кредитний ресурс в найближчі півроку дешевшати не буде. Це реальність і це політика центробанку, яка проводиться для таргетування інфляції», – сказав глава Ощадбанку.

Раніше на нашому сайті вже була новина, яка підтверджує факт подорожчання кредитів і продовження цієї тенденції, а саме збільшення облікової ставки НБУ з 17.5 до 18%.

Ми писали про те, що Реальні відсоткові ставкина іпотеку в кінці 2020 року. Відсоткові ставки на іпотечне кредитування (кредит під заставу нерухомості) в жовтні 2020 года:

Читати також