Компанія Google видалила три основних гаманці Bitcoin з Google Play

Ірина
Віртуальні гроші – криптовалюта
Віртуальні гроші – криптовалюта
Зображення: pixabay.com

Компанією Google протягом ночі було видалені додатки для гаманців з криптовалютами Bitcoin Wallet (керовані Bitcoin.com), CoPay і BitPay. При цьому, жодна з цих програм не призначена для майнінгу криптовалют. Про це повідомляє The Next Web.

"Google повідомив, власне такі дії обумовлені тим, що вони більше не дозволяють використовувати криптовалютні програми", – прокоментував Роджер Вер (мультиміліонер, який отримав свої статки за рахунок вчасного інвестування у віртуальну валюту Bitcoin).

Користувачі Android встановили BitPay і CoPay понад 100 000 разів кожен. Гаманець Bitcoin.com налічує понад мільйон користувачів.

В соцмережах останнім часом можна було зустріти численні заклики до користувачів Bitcoin дати негативну оцінку додатку Bitcoin.com на Google Play. Проте чи стало видалення гаманця з Google Play результатом численних негативних оцінок, поки не зрозуміло.

Ми писали про те, що Обміняти біткоїни на готівку за вигідним курсом в Одесі. Максимально зручно та легко здійснювати валютні операції з фінансами із застосуванням поширених обмінників онлайн.

Читати також