Instagram створює програму для шопінгу

Ірина
Instagram — соціальна мережа
Instagram — соціальна мережа
Зображення: 401(K) 2012

Instagram працює над індивідуальним додатком для покупок. Про це повідомляє The Verge.

Програма дозволить переглядати колекції товарів від продавців і придбати їх саме в додатку.

Понад 2 млн рекламодавців є активними користувачами Instagram, тому власне це може позитивно вплинути на електронну комерцію, – констатувала Шеріл Кара Сендберґ, головний операційний директор Facebook.

Також додавши, що приблизно чотири з п’яти користувачів Instagram стежать за одним брендом. Саме це дозволить розширити можливість отримати максимальний дохід.

Instagram почав тестувати функцію для шопінгу ще в листопаді 2016 року та в березні 2017 року більш широко розгорнув її. В даний час Instagram ще тестує функцію, яка дозволяє користувачам здійснювати покупки, проте плани у компанії дуже великі, пов'язані з вдосконаленням та комфортом для користувачів щодо покупки через додаток.

Ми писали про те, що «Призові опитування» – нова шахрайська схема!. Державний «ПриватБанк» попередив своїх клієнтів про появу в Україні нової шахрайської схеми з використанням «призових опитувань» в соціальних мережах на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових коштів за відповіді на кілька запитань шахраї отрим

Читати також