Директор Danske Bank подав у відставку через скандал із відмиванням російських грошей

Ірина
Найбільший комерційний європейський банк Danske Bank
Найбільший комерційний європейський банк Danske Bank
Зображення: by occrp.org

Генеральний директор Danske Bank Томас Борген подав у відставку, – повідомляє Danske Bank.

Нагадаємо, на початку вересня Danske Bank звинуватили в відмиванні близько 150 млрд доларів.

Хоча й розслідування вказало, що керівництво банку не порушило жодних юридичних зобов'язань, проте Борген вирішив покинути цю посаду.

"Як генеральний директор, я несу відповідальність за речі, що відбуваються в банку. І, звичайно, я беру на себе цю відповідальність", – коментує Томас

"Томас Борген протягом багатьох років зробив величезні зусилля для Danske Bank.Він був рушійною силою для трансформації та прогресу банку", – прокоментував Голова ради директорів Danske Bank Оле Андерсен.

У заяві банку йдеться про те, що під час розслідування було проаналізовано 6,2 тисячі клієнтів, більшість з яких були визнані підозрілими. Влада була повідомлена лише про частину підозрілих клієнтів і грошових операцій. Загалом, естонське відділення звертало мало уваги на ризик відмивання грошей, його керівництво було більше стурбоване процедурами, ніж виявленням реальних ризиків.

Danske Bank – найбільший комерційний банк Данії, один з провідних банків Північної Європи. Після гучного скандалу вартість акцій банку впала на 6%.

Ми писали про те, що Глава МВФ про плюси і мінуси криптовалюти та блокчейн-технології. Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у своєму виступі на конференції в Сінгапурі закликала центральні банки задуматися над випуском криптовалюти, – пишуть на сайті МВФ.

Читати також