Спорт та депозит – як отримати більше відсотків?

An2an
Двоє йдуть по вулиці
Ходьба

Згідно з умовами одного із депозитів в Монобанк, вкладник повинен щодня проходити по 10 000 кроків.

 

У додатку monobank (beta-версія) для Android були оновлені депозити. З'явилися вклади на один, три місяці й депозит «Спортивний». Умови останнього пропонують 21% річних вкладникам, які згодні щодня проходити по 10 000 кроків.

У PaySpace Magazine протестували депозит «Спортивний» і виявили кілька проблем.

  • Активність користувача ведеться лише за допомогою програми Google Fit. Програма не відображає кроки в режимі реального часу - користувачеві складно відразу зрозуміти, рахуються вони чи ні. Окрім того, додаток враховує спортивну активність із запізненням - пройдені кроки можуть зарахуватися через 10 хвилин після того, як користувач припинив ходити.
  • Показники Google Fit зазвичай істотно менші, ніж в інших програмах. Коли Samsung Health показує 3600 кроків, Google фіксує лише 2800.
  • Google Fit може нарахувати зайві кроки, а потім скасувати їх. Це ускладнює дотримання вимог депозиту, особливо, якщо клієнт звик бігати ввечері та у нього просто не залишається часу, щоб пройти кроки, яких не вистачає.
  • Додаток monobank також підтягує дані із запізненням. Коли Google Fit показував 15 тис., в Mono відображалися лише 9 тис. кроків (розрив зберігався більше як 10 хвилин).

Ми писали про те, що Наздоженуть нові онлайн банки Monobank?. В інших країнах давно існують банки без відділень, деякі з них виходять на світовий рівень, про це ми писали раніше Найдорожчий Фінтех-стартап

Читати також