НБУ: Вимоги до кредитних посередників пом'якшено

An2an
Національний банк України
Національний банк України
Зображення: НБУ

Національний банк після того як взяв до уваги звернення громадськості, спростив вимоги до кредитних посередників банків.

1.НБУ надав банкам можливість делегувати контроль за роботою співробітників кредитних посередників у відповідності з встановленими вимогами (наявність ділової репутації) юридичним особам і фізичним особам - підприємцям, які мають в штаті співробітників.

2. Також були встановлені вимоги до кредитних посередників та їх діяльності в сфері споживчого кредитування, інформація про кредитного посередника, повинна бути доступна на сайті Банку.

Ці зміни були затверджені Постановою НБУ №91 від 8.08.2018 року "Про внесення змін до Положення про встановлення вимог до кредитних посередників банків та їх діяльності у сфері споживчого кредитування" і набирають чинності з 11 серпня.

Ми писали про те, що Новий Комітет при НБУ: кого будуть контролювати?. В НБУ (Національний банк України) був створений новий Комітет. У функції нового комітету входитимуть питання з регулювання небанківських фінансових послуг.

Читати також