НБУ відкликав ліцензію у DV Bank

Ірина
НБУ відкликав ліцензію  у DV Bank
Банк без ліцензії

Національний банк України відкликав банківську та генеральну ліцензії на здійснення валютних операцій ще в одного банку.

Причиною ухвалення рішення Правління від 14.08.2018 №543-рш щодо даного банку є узгодження банками з Національним банком плану припинення та повне виконання зобов’язань, пов’язаних із здійсненням банківської діяльності.

DV Bank прийняв рішення про добровільне припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи, зазначають в НБУ.

Це вже п'ятий банк, який ухвалив таке рішення.

Якщо раніше банки могли добровільно припинити діяльність лише шляхом повної ліквідації, то тепер акціонери банку можуть прийняти рішення про припинення банківської діяльності та зберегти юридичну особу.

Така юридична особа, що перестала бути банком, може продовжити працювати на ринку фінансових послуг (за умови отримання відповідних ліцензій) або здійснювати інші види господарської діяльності.

Ми писали про те, що НБУ рекомендує. Реструктуризацію кредитів буде продовжено. Якщо для когось ця тема нова, то треба визначитися, що таке реструктуризація.

Читати також