НБУ посилює захист приміщень банків в Україні

Ірина
Камера відеонагляду
Камера відеонагляду

Застосування норм постанови Правління Національного банку України № 93 від 14 серпня 2018 року “Про затвердження Змін до Правил організації захисту приміщень банків в Україні” дасть змогу вдосконалити діючи вимоги до організації захисту приміщень банків в Україні; підвищити вимоги до захисту працівників банку, що здійснюють роботу з готівкою; підвищити рівень контролю за окремими приміщеннями з метою зменшення можливого негативного впливу людського фактору.

Відтепер банк буде більше зберігати відео про своїх клієнтів!

НБУ зобов’язує банк обладнати системою відеоспостереження з архівацією відеосигналу з відеокамер цілодобово, при тому вказані строки зберігання відео: 14 діб – місце касира, зона клієнтів біля робочого місця касира та вхід/вихід клієнтів до банку; 60 діб – сховище для індивідуальних сейфів та/або приміщення, у якому встановлено сейф з індивідуальними сейфами.

Банки зобов’язані до 01 січня 2020 року забезпечити вимоги цієї постанови – зазначає НБУ, а безпосередньо постанова набирає чинності з 22 серпня 2018 року.

Ми писали про те, що НБУ рекомендує. Реструктуризацію кредитів буде продовжено. Якщо для когось ця тема нова, то треба визначитися, що таке реструктуризація.

Читати також