За яких умов підприємець при придбанні авто має право на податковий кредит?

Ірина
Гроші на автівці
ФОП та ПДВ

ДФС у Дніпропетровській області інформує, що ФОП при придбанні, зокрема, вантажного автомобіля має право включити до складу податкового кредиту суму ПДВ з вартості такого автомобіля за наявності належним чином складеної та зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної та задекларувати бюджетне відшкодування з ПДВ.

При цьому ФОП зобов’язана:

  • нарахувати податкові зобов’язання, виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до п. 189.1 ПКУ,
  • скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в ЄРПН в терміни, встановлені ПКУ для такої реєстрації, зведену податкову накладну за товарами, необоротними активами, у разі, якщо такі товари, необоротні активи призначаються для їх використання або починають використовуватися, зокрема в операціях, що не є господарською діяльністю платника ПДВ (крім випадків, передбачених п. 189.9 ПКУ).
Ми писали про те, що Поспішайте, дешевих кредитів на всіх не вистачить. Багато ЗМІ вже почали критикувати нову програму Уряду називаючи це дешевим піаром. Адже у дешевих кредитів виявляється є ліміт і виділені гроші закінчаться досить швидко. На всю країну готові видати всього 5 млрд грн "дешевих" кредитів.

Читати також