Ощадбанк компенсуватиме половину відсотків за кредитами підприємцям Києва

Фрол Антонов
Ощадбанк
Ощадбанк

Ощадбанк став партнером спільного проекту Київської міської державної адміністрації та Німецько-українського фонду (НУФ) щодо фінансово-кредитної підтримки малого та середнього підприємництва в столиці. Про це повідомляє Ukrinform з посиланням на прес-службу Ощадбанку

В результаті укладення договору про співпрацю Ощадбанку із КМДА підприємці Києва мають змогу отримати кредит з компенсацією 50% за кредитом», - наголосив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

У фінустанові уточнюють, що Договір про співпрацю укладено між Ощадбанком та департаментом промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Відповідно до Положення, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року, фінансово-кредитна підтримка надається у вигляді компенсації відсотків за кредитами столичному малому та середньому підприємництву у таких галузях як виробництво, розвиток закладів дошкільної освіти та сфери житлово-комунальних послуг. Завдяки механізму компенсації для кінцевого позичальника відсоткова ставка є найнижчою в Україні.

У 2018 році на компенсацію за відсотковими ставками виділено 10 млн грн, інформує прес-служба..

«Із збільшенням кількості банків-партнерів Програми зростає і кількість підприємців, що вже скористались можливостями для розвитку власної справи. Учасниками Програми вже стали столичні підприємства-виробники компресійного трикотажу, сувенірної продукції, молочних продуктів, лакофарбової продукції, тощо. Наразі механізм компенсації відсоткових ставок за Програмою працює злагоджено та без перебоїв», - прокоментував директор департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Андрій Мельничук.

«Ми раді вітати в колі учасників Програми КМДА та НУФ з компенсації відсотків найбільший банк України - Ощадбанк, який успішно реалізував спільний з НУФ проект з удосконалення процедур та технологій кредитування малих і середніх підприємств в Київському відділенні та продовжує поширювати отримані результати проекту на всі регіони України», - зазначив в. о. керівника НУФ Валерій Майборода.

Ми писали про те, що НБУ рекомендує. Реструктуризацію кредитів буде продовжено. Якщо для когось ця тема нова, то треба визначитися, що таке реструктуризація.

Читати також