НБУ попереджає!!!

Ірина
Національний Банк України
Банк

У зв’язку з численними зверненнями громадян до Національного банку повідомляємо, що компанія Royal Standard (ТОВ «Роялстендард»), яка пропонує розмістити в себе “депозити” на неринкових умовах – під 24-33% річних у гривнях та 18-22% річних у USD – не має жодної ліцензії НБУ!

Нагадаємо, що Національний банк не надає ліцензій на залучення депозитів, чи кредитування структурам, які не мають статусу банку.

Водночас ця компанія не отримувала таких ліцензій і у інших регуляторів фінансового сектору - Нацкомфінпослуг та НКЦПФР. Більш того, у ТОВ «Роялстендард» взагалі не має статусу фінансової установи. Тобто компанія за законом не може залучати депозити чи видавати кредити.

Просимо громадян прискіпливо та уважно ставитися до будь-яких організацій, які пропонують розмістити в себе вклади населення, чи готові кредитувати. Потрібно перевіряти їх офіційну реєстрацію, ліцензії та умови запропонованих угод.

Нагадуємо, що надання послуг з кредитування та залучення вкладів в Україні підлягає обов’язковому ліцензуванню.

https://bank.gov.ua
Ми писали про те, що НБУ рекомендує. Реструктуризацію кредитів буде продовжено. Якщо для когось ця тема нова, то треба визначитися, що таке реструктуризація.

Читати також