Кредит онлайн на картку в Україні

Фрол Антонов
Кредитні картки
Кредитні картки

Онлайн сервіси: просто взяти й легко повернути!!

Взяти гроші в кредит за допомогою мікрофінансової організації не складає великих труднощів. Оператори, які працюють в інтернеті, максимально спростили умови кредитування для клієнтів. Споживачам доступна позика в будь-якій точці України. Кредитування можливе вже з моменту настання повноліття. Компанії фінансують громадян України з гарною кредитною історією, проте МФО (мікрофінансові організації) працюють і з тими в кого нульова кредитна історія. Людина може взяти кредит онлайн на картку свого банку в будь-який час доби, надавши тільки паспорт та ідентифікаційний код. Більше ніяких довідок і документів не потрібно: ані довідки з роботи про доходи, ані пенсійний, ні застави з поручителями. Все це оптимізувало процес видачі грошей - позичальник може отримати фінанси вже через лічені хвилини, за інформацією "Канал24".

Як не потрапити в боргову яму?

Швидкі кредити дуже зручні, а онлайн оператори (ті, які зарекомендували себе на ринку миттєвих позик) надійні. Однак, варто усвідомлювати, що такі позики не вирішують всіх ваших проблем, а тільки короткострокові фінансові труднощі. Саме для цього вони створені, щоб допомогти людині тут і зараз. Однак до них потрібно звертатися тільки коли дійсно у вас безвихідна ситуація і ви впевнені, що зможете повернути борг в зазначений термін. Адже, якщо прострочити виплати, доведеться платити більше. Експерти радять мати "фінансову подушку". Це десь 2/3 зарплати. Намагайтеся не тратити більше, розподіляти ваші доходи так, щоб скоротити витрати на 20%. Це значно підтримає та захистить вас у майбутньому .

 

Ми писали про те, що У банках знизилася кількість проблемних кредитів. За даними НБУ в 2017 році частка проблемних кредитів у загальному портфелі банків становила 58%. Не дивлячись на те, що 2020 рік виявився для багатьох, м'яко кажучи, складним, частка проблемних кредитів знизилася до 43%.

Читати також