Чергові два пули кредитів юридичних осіб виставлено на продаж

Ірина
Фонд Гарантування Вкладів Фізичних Осіб
Лоти
Зображення: MyCredit.in.ua

18 вересня відбудеться аукціон з продажу пулу активів юридичних осіб, до складу якого увійшли права вимоги за 229 кредитами та дві позиції дебіторської заборгованості (лот F117GL30686).

Включені до складу пулу активи, перебувають на балансі 14 банків. Загальна заборгованість за договорами на початок червня цього року склала 1 162 млн грн. Середній термін прострочки виконання зобов’язань за кредитами – 8 років. У заставі банків – цінні папери, майнові права, нерухомість тощо. Серед забезпечення – земельні ділянки в Київській області та комплекс будівель в Дніпропетровській області. Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулу, до цього виставлялися на індивідуальний продаж – від 1 до 23 разів.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 18 вересня у системі ProZorro. Продажі за голландською моделлю торгів. Упродовж дня аукціону ціна може максимально знизитися з початкових 232 млн грн до 46 млн грн.

І вже 19 вересня відбудеться аукціон з продажу ще одного пулу активів юридичних осіб. До складу цього лоту увійшли права вимоги за 21 кредитом та 353 позиції дебіторської заборгованості (лот F118GL30687).

Включені до складу пулу активи, перебувають на балансі 4 банків. Загальна заборгованість за договорами на початок червня цього року склала 1060 млн грн. Середній термін прострочки виконання зобов’язань за кредитами – 5 років. У забезпечення за договорами передано, зокрема, сім АЗС в Одеській області. Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулу, до цього виставлялися на індивідуальний продаж – від 1 до 13 разів. Аукціон відбудеться 19 вересня. Упродовж дня аукціону ціна може максимально знизитися з початкових 216 млн грн до 43 млн грн.

Ми писали про те, що ФГВФО остаточно ліквідує 83 банки. ФГВФО остаточно ліквідує 83 банки в найближчі три роки, про це заявила Світлана Рекрут директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Читати також