Як заощадити при оплаті комунальних послуг. Частина 2

Ірина
Сервіс онлайн-платежів
Сервіс онлайн-платежів
Зображення: MyCredit.in.ua

Системи електронних платежів універсальні, зручні й легкі у використанні. В частині першій ми вже описували спосіб оплати комунальних платежів через інтернет-банк. Сьогодні пропонуємо до Вашої уваги розглянути платіжні сервіси.

PayHub

PayHub – це сервіс онлайн-платежів від банку ПУМБ. Для зареєстрованих користувачів в PayHub оплата комунальних – без комісії, а ще доступні шаблони швидких оплат, історія платежів, автоматичне надсилання квитанцій та інше. Зареєструватися в ньому можна і з карткою будь-якого іншого банку. Перші три місяці його користувачі також можуть оплачувати комунальні послуги без комісії.

Зареєструватися можна тут PayHub.

Easy Pay

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів по програмі лояльності EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay для iOS і Android, кожний зареєстрований користувач отримує можливість здійснювати платежі без комісії, обираючи найбільш зручні для цього варіанти.

Сервіс Easy Pay допускає три способи оплати комуналки без комісії:

  1. За допомогою картки EasyPay від Форвард Банку
  2. За допомогою електронного гаманця Masterpass
  3. З електронного гаманця від EasyPay

З деталями можна ознайомитися тут Easy Pay.

Рortmone

Платіжна система Portmone пропонує підключити тарифний пакет «Місяць», який обійдеться в 19,9 гривні. Але перший місяць користування сервісом – безкоштовний. Окрім того з 1 вересня 2018 року до 31 грудня 2019 року включно для всіх власників карток Mastercard діє акційна пропозиція від програми Mastercard Bilshe – три місяці безкоштовного користування сервісом Portmone. Для того щоб ним скористатися, потрібно зареєструватися в програмі, підв'язати до неї свої картки Mastercard і обміняти акційну пропозицію від Portmone.com за 10 балів. Бали заробляються при користуванні картками, але перші 10 новий користувач отримує при реєстрації.

Користуватися платіжними сервісами досить просто, тут не потрібні якісь спеціальні знання. Інша справа – розібратися, які саме умови та тарифи пропонують платіжні системи на сьогодні. Обирайте вигідний сервіс! Цінуйте час! Не переплачуйте!

Ми писали про те, що POS термінали з ідентифікацією особи: Зручність або тотальний контроль?. У ПриватБанку повідомили, що запускають POS-термінали з ідентифікацією особи.

Читати також