Як заощадити на покупках в Чорну п'ятницю?

Ірина
Чорна п'ятниця
Чорна п'ятниця
Зображення: MyCredit.in.ua

Чорна п'ятниця – п'ятниця після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Оскільки День подяки припадає на четвертий четвер листопада, «Чорна п'ятниця» випадає в проміжок часу з 23 по 29 листопада. Наслідуючи американські традиції, наші магазини також готуються до Чорної п'ятниці. Якщо ж в США Чорна п'ятниця – справжня битва за товар де дешевше, то в Україні справи йдуть набагато спокійніше. Але на купівлі деяких товарів все ж можна заощадити і отримати максимальну вигоду. Пропонуємо Вашій увазі декілька способів.

Перевіряйте ціни

На одні й ті ж товари продавці роблять різні знижки. За фактом знижки немає взагалі, або вона мінімальна. Хоча б за тиждень запишіть собі ціни в магазинах на обрані товари. Так ви побачите реальний розмір знижок. Можна також перевірити ціни в інтернет-магазинах, наприклад, на відомих eBay, Amazon, AliExpress. Вивчіть ціну на те, що хочете купити та порівняйте із запропонованими знижками.

Обирайте якість

Дуже часто продавці використовують Чорну п'ятницю, щоб позбутися товарів, на які пройшов сезон. Залежаний товар може бути невеликого асортименту, ще гірше протермінований, неякісний, ба більше, зіпсований – щось відламано, упаковка пошкоджена.

Придивляйтеся до знижок

Чорна п'ятниця справді ефективна для інтернет-покупок. З кожним роком в Україні все більше відомих інтернет-магазинів беруть участь у знижковому марафоні. Allo, Епіцентр К, Розетка, Ельдорадо, Comfy та інші – вже навипередки рекламують свої товари. Серед їхніх пропозицій трапляються доволі привабливі. Придивитися до знижок Ви зможете, наприклад, тут GoToShop.ua. Сайт пропонує обрати регіон, де Ви знаходитися та відображає всі акції та знижки відомих мереж, які актуальні у Вашому місті.

Не станьте жертвами шахраїв!

Якщо на дуже дорогий товар стоїть велика знижка, варто перевірити такого продавця. Якщо Ви оплачуєте покупку в інтернеті, користуйтеся тільки перевіреними сервісами доставки. Безпечно також обирати доставку кур'єром з оплатою готівкою, або поштове відділення з післяплатою.

Заробляйте на покупці

Наприклад, для розрахунку за покупку можна використати картку «Універсальна» від ПриватБанку. Багато магазинів пропонують різний відсоток кешбеку від покупки цією карткою. Також банк пропонує вигідні курси конвертації, дає бонус – за покупку на іноземному сайті ви отримаєте бали MasterCard Rewards.

Кредитна картка «Максимум» від Альфа-Банку пропонує не лише кешбек до 5%, а й 0,01% розстрочки при оплаті покупок карткою по всьому світу.

Картка «Велика п’ятірка» від ТАСКОМБАНКу також пропонує кешбек до 2%.

Готуйтеся до чорної п'ятниці

Щоб не розтратити всі гроші, варто заздалегідь продумати, що дійсно необхідно купити. Для цього складіть список бажаних покупок, порадьтеся з близькими. Товари в такому списку слід розмістити в порядку важливості. Якщо ж готові скористатися максимальною кількістю розпродажів, проте боїтеся, що на все не вистачить коштів, тоді можна звернутися до кредитних організацій (МФО):

Видаються ці перші кредити під 0% відсотків, рішення по кредиту після подачі заявки приймається в лічені хвилини. Таким чином, не переплачуючи, Ви зможете зекономити час та придбати омріяну покупку. Хоча пам'ятайте також і про терміни погашення такого кредиту, щоб це не стало сумним наслідком для Вашого гаманця.

Цього річ Чорна п'ятниця в Україні припадає на 23 листопада розпродаж стартує в 00:00 і триває до 23:59. Впевнена, що Ви тепер абсолютно точно до нього будете готові. Скористуйтеся нашими порадами та запам'ятайте одну важливу річ – це не екологічно, коли люди викидають старі, непогані речі (інколи навіть не розкривши й половини, третини... їх потенціалу), щоби замінити на новий, але мало чим відмінний, мотлох. Навіть дуже хороша знижка не варта того, щоб нагромаджувати свою оселю непотрібними речами!

Ми писали про те, що Як взяти безвідсотковий кредит на рік і більше! Частина 1. Щоб не сильно стомлювати великою кількістю букв, ми розділили даний матеріал на кілька частин.

Читати також