Як взяти онлайн кредит в Україні без відмови: поради для кожного

Ірина
Кредит
Кредит
Зображення: stubblepatrol.com

Онлайн кредитування з'явилося в Україні доволі нещодавно. Однак в Європі це існує вже декілька років. Першою компанією, яка почала видавати онлайн позики – стала британська МФО Wonga. Що таке швидкий кредит на картку і як його отримати – читайте в матеріалі від znaj.ua.

Що таке швидкий займ?

Швидкий кредит - це спосіб отримання невеликої позики на банківську картку. Для цього необхідно лише мати інтернет і комп'ютер або смартфон.

Для чого це потрібно? Багато українців все частіше потрапляють у ситуації, коли до зарплати ще довго, а гроші вже закінчуються. Просити в борг у друзів або родичів незручно, а для отримання кредиту в банку знадобиться величезний пакет документів.

Саме в таких випадках допомагають так звані «швидкі кредити». Їх можна отримати заповнивши анкету на сайті компанії. І невдовзі гроші перерахують на вашу банківську картку або рахунок.

Плюси швидких кредитувань

Цікаво, що в нашій країні швидке кредитування існує вже декілька років. Однак тільки зараз українці перестали боятися, що організація може виявитися недобросовісною та їм просто доведеться переплатити велику суму в якості відсотків.

Отже, які ж існують переваги швидких позик:

  • Співробітники організацій не звертають уваги на розмір щомісячного доходу клієнта. Це майже не важливо. Мікробанки не вимагають ні довідок про доходи, ні поручительства.
  • Оформити кредит онлайн можна в будь-який час доби, в будь-якому місті країни. Де б ви не знаходилися, на роботі, вдома або ж на відпочинку, завжди зможете звернутися в компанію і отримати потрібну суму грошей. Для цього достатньо залишити заявку на сайті компанії.
  • Такі компанії видають мікрокредити навіть тим людям, у яких зіпсована кредитна історія. Або ж її просто не існує.
  • Цікаво, що деякі люди використовують мікрокредити, щоб поліпшити свою кредитну історію. Для цього досить всього лиш вчасно погасити позику, щоб в Бюро кредитних історій України у вас була нульова статистика, а в відомості про те, що ви сумлінний платник.
  • Взяти кредит можна і готівкою в будь-якому відділенні компанії. Для цього достатньо вказати свої побажання на сайті сервісу і чекати дзвінка оператора через декілька хвилин.
  • Високий рівень захисту персональних даних. Ви можете не переживати за свої особисті дані, адже вони в цілковитій безпеці, як і в банках.
  • Заявки обробляються дуже швидко.

Як оформити кредит?

Отже, як саме оформити кредитування та які документи потрібні? В основному у всіх банку однакові вимоги на цей рахунок.

Для оформлення позики знадобиться всього два документи:

  1. Паспорт громадянина України
  2. ІПН.

Якщо ж ви бажаєте отримати грошові кошти на банківську картку, тоді знадобиться сама картка. Але, як вже говорилося, можна отримати кредит і готівкою.

Сплатити комісію і погасити кредит можна будь-яким зручним способом - в особистому кабінеті, який створюється для кожного клієнта організації, або ж за допомогою платіжних терміналів.

Послугами швидких позик щорічно користується близько 1,4 мільйонів українців. Це стало частиною життя багатьох громадян.

 

Ми писали про те, що Чи безпечно брати онлайн кредит в інтернеті?. Все не так просто, як здається довірливим громадянам. Як не потрапити "на гачок" шахраїв?

Читати також