Як взяти безвідсотковий кредит на рік і більше! Частина 2

Ірина
Ваги з відсотками
Вигідні кредити з мінімальними відсотками
Зображення: MyCredit.in.ua

Як Ви вже знаєте, кредит можна отримати за допомогою кредитної картки. Це ми розповідали в частині першій.

Надійний в отриманні коштів, але потенційно найдорожчий займ – кредит в мікрофінансових установах (так звані МФО). Багато кредитних компаній видають кредити на термін до 30 днів під дуже високий відсоток, він обумовлений великими ризиками, але мова зараз не про це. МФО надають кредити новим клієнтам під 0% (це може бути 0.01%) на невеликі суми до 30 днів.

Які позитивні моменти в цих кредитах?

Всі ці кредити видаються через інтернет, тобто онлайн. Не потрібно нікуди ходити, стояти в чергах. Все оформляється з дому, роботи або будь-якого іншого місця: з комп'ютера, планшета або смартфона. Рішення по кредиту після подачі заявки приймається в лічені хвилини. Але будьте готові заплатити за цей кредит пристойну суму, якщо термін його погашення буде прострочений.

Ось деякі з кредитних організацій (МФО), які видають перші кредити під 0% відсотків:

  • Dinero.ua – перша позика до 10 тисяч гривень без відсотків по кредиту.
  • MyWallet – перша позика під 0,01%.
  • Є гроші – безвідсотковий кредит на перші 5 днів.
  • FINHAB – 0.08% в день від суми кредиту.
  • MyCredit – 0.01% від суми кредиту.
  • CreditKasa – 0.01% в день від суми кредиту.
  • Ccloan – 0% на перший кредит.
  • MoneyVeo – 0.01% від суми кредиту.
  • Miloan – 0% перший кредит.

Що ми в результаті отримуємо?

А отримуємо ми з усього цього величезну можливість! Відкриваємо кредитну картку в будь-якому вподобаному банку, ідеально, якщо пільговий період по кредиту буде максимальним (нагадаємо це від 50 до 90 днів). Оформляємо кредитний ліміт, використовуємо його, тобто витрачаємо гроші. Після закінчення кредитного ліміту беремо позику в МФО, наприклад в Ccloan, гасимо кредитний ліміт по картці. Коли підійде термін за першою позикою МФО, беремо кредит в наступному МФО. І так до тих пір, поки не закінчаться пільгові пропозиції. Обов'язково потрібно контролювати дати погашення попередньої позики. Щоб не було платежу по кредиту. Перекредитування можна розтягнути на 12 і більше місяців.

Що ВАЖЛИВО пам'ятати!

Провернути такий ланцюжок кредитування не вийде на велику суму, швидше за все доведеться розраховувати на 3000-4000 грн. Але погодьтеся, витратити 4 тисячі гривень протягом року і не заплатити за їх використання, теж доволі приємний бонус. Удачі в фінансових починаннях і використанні кредиту без сплати відсотків по ньому!

Нагадаємо Вам: Як взяти безвідсотковий кредит на рік і більше! Частина 1

Ми писали про те, що Дожити до зарплати: які кредитні картки пропонують в Україні. За результатами опитування дослідницької компанії Gradus, українці влазять у борги, використовуючи ліміт кредитних карток. За даними дослідження, понад 36,7% українців "перехоплюють" гроші з кредитки, щоби дожити до зарплати.

Читати також