Як взяти безвідсотковий кредит на рік і більше! Частина 1

Ірина
Кредитні картки
Кредитні картки за якими не потрібно платити відсотки
Зображення: MyCredit.in.ua

Мрія будь-якого українця, та й не тільки українця, – взяти гроші в борг без відсотків. Але поглянувши на пропозиції наших кредитних установ можна побачити, що ставки по кредитах, в кращому випадку, починаються від 20% річних. А якщо мова йде про споживчі кредити, кредити на банківську картку або кредит готівкою, то річна ставка сягає небачених висот в 500% відсотків і більше. На тлі цих значень, "приватні" кредитування під 3-5% річних вже не здаються такими великими, як раніше.

У Європі або США фізична особа може розраховувати на кредит від 1 до 10%. На ставку впливає дуже багато факторів, на що саме береться кредит, на який термін, місце роботи, рівень доходу, кредитна історія та інше. Але в будь-якому випадку, навіть 10% річних для українця це майже задарма.

Ми знайшли для Вас маленьку лазівку, яка, за фактом відома всім, проте мало хто нею користується

Переходимо до опису того, як взяти кредит (позику) в Україні та нічого не заплатити за його використання або, якщо й заплатити, то не більше 1 %?

По-перше, всі кредитні картки мають пільговий період. Ви можете відкрити собі кредитну картку з кредитним лімітом, наприклад, в 5-10 тисяч грн і користуватися цими грошима від 50 до 90 днів абсолютно безкоштовно. Деякі банки заявляють, що можуть надати кредит на 100-200 тисяч грн, але навряд чи комусь потрібні такі гроші на такий короткий термін, за який не доведеться платити відсотки по кредиту.

Ось деякі приклади БЕЗКОШТОВНИХ кредитних карток за якими не потрібно платити відсотки за користування кредитними коштами:

З повним списком карт і умовами щодо їх використання можна ознайомитися за цим посиланням: Заявка на отримання кредитної картки.

По-друге, ймовірність того, що банк видасть кредитну картку знижується, якщо у Вас немає постійного місця роботи, Ваш офіційний дохід знаходиться законодавчо на рівні мінімальної заробітної плати, немає рахунків або кредитної історії в цьому банку. Банк може і видати кредитну картку, але кредитний ліміт по ній може бути всього в пару тисяч гривень. У будь-якому випадку, це все одно краще, ніж нічого, більше не доведеться позичати гроші у родичів або друзів до зарплати.

Як же розтягнути задоволення більше, ніж на 90 днів?

Доведеться відкривати кредитні картки у всіх банках, які видають їх безкоштовно, де немає щомісячного або річного обслуговування, щоб мінімізувати витрати по кредиту. Але з кредитними картками є одна невелика, але важлива "проблема", при перерахуванні коштів з картки на картку (кредитними коштами), стягується комісія. Іншими словами, погашення кожного наступного кредиту буде платним (1-5% в залежності від тарифів банку).

Як же зробити так, щоб "повертати" кредит і не платити за нього? Ми розповімо Вам у другій частині...

Ми писали про те, що Оформляємо кредитну картку без ризику бути ошуканим!. Для свого комфорту щодня усім нам просто необхідно тратити, індивідуально для кожного, доступну суму грошей.

Читати також