Як діяти у разі порушення прав на отримання заробітної плати

Ірина
Зарплати  не буде
Борг перед працівниками
Зображення: mycredit.in.ua

За останніми даними оприлюдненими на сайті Державної служби статистики станом на 1 липня українцям заборгували понад 2,72 млрд грн із заробітної плати. В «Єдиному реєстрі боржників» Мін'юсту зареєстровано тільки 878 підприємств, а загальна сума їх боргу по заробітній платі становить всього 323 мільйони. Це лише 12% від загальної суми заборгованості по зарплаті, яку вказує Держстат.

До реєстру боржників потрапляє не кожне підприємство. Як говориться в наказі Міністерства юстиції №2432/5 від 5 серпня 2016 року, до цієї бази даних вносяться тільки ті підприємства-боржники, щодо яких відкриті виконавчі провадження про стягнення заборгованості із зарплати та інших виплат працівникам. Тобто ті підприємства, працівники яких вирішили "вибити" належну їм зарплату через суд.

Згідно із законодавством, невиплата заробітної плати є кримінальним правопорушенням, може каратися штрафом, виправними роботами або позбавленням волі.

Багато підприємств уникають потрапляння до реєстру боржників ще й через те, що їх співробітники бояться або не знають, як вимагати борги через суд. Спробуємо розібратися, що робити працівнику в такій непростій ситуації.

З чого почати?

Ви можете отримати безкоштовну юридичну консультацію, звернувшись до колл-центру Міністерства юстиції України (тел. 044 364 23 93) або до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги (тел. 0 800 213 103).

Подати на роботодавця-боржника до суду. 

Обов'язково необхідно вимагати від роботодавця наказ про призначення. Потрібно мати документи: про переведення на іншу посаду, про зміни умов оплати праці, розрахункові листи. Наступний крок – звернутися до поліції із заявою про злочин, передбачений ст. 175 КК України – "Невиплата заробітної плати". Як вимагає Кримінально-процесуальний кодекс, не пізніше 24 годин з моменту подачі такої заяви інформація про злочин повинна бути внесена до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань і розпочато розслідування.

Як правило, подача заяви про злочин призводить до бажаного результату – виплати заробітної плати, оскільки така виплата виключає в подальшому кримінальну відповідальність керівника. У Разі не отримання бажаного результату, варто звернутися до суду – в наказовому або позовному провадженні.

Наказове чи позовне провадження ?

Наказове провадження  – передбачає спрощену процедуру розгляду справ. Може бути прийнято і набуде чинності швидше, ніж при позовному провадженні. Однак і дієвий результат це не гарантує.

Позовне провадження – звичайний суд, який закінчується винесенням судового рішення.

З практики юристи рекомендують відкривати позовне провадження. Законодавством встановлений термін розгляду позовного провадження не більше 90 днів з моменту відкриття провадження. Проте дуже часто ці терміни порушуються. Реальні терміни розгляду справи в кожному суді індивідуальні та залежать від кількості справ на розгляді в суді. Однак рано чи пізно суд винесе рішення. Пізніше треба дочекатися, коли судове рішення або судовий наказ (щодо наказового провадження) вступлять в законну силу. Судовий наказ набирає законної сили через 15 днів з моменту отримання такого наказу боржником-роботодавцем. Судове рішення набуває чинності протягом 30 днів з моменту виготовлення повного тексту рішення суду. А якщо роботодавець подасть апеляційну скаргу, то рішення набуде чинності тільки після того, як апеляційний суд винесе постанову залишити рішення без змін. Після того, як судове рішення набуде чинності, позивач повинен отримати в суді виконавчий лист (а для судового наказу – відмітку про вступ його в законну силу). Виконавчий лист або судовий наказ разом із заявою про відкриття виконавчого провадження слід подати до виконавчої служби за місцем знаходження роботодавця або його майна.

Коли буде позитивний результат ?

Отримавши виконавчий лист і заяву працівника з проханням відкрити виконавче провадження, виконавець зобов'язаний накласти арешт на рухоме і нерухоме майно роботодавця-боржника (на суму позову) і запропонувати йому протягом 5 днів добровільно розрахуватися за боргами. В іншому випадку виконавець зобов'язаний розпочати примусове виконання рішення суду. Він повинен запитати у держорганів інформацію про рахунки боржника, накласти на них арешт, а суму боргу списати з цих рахунків на користь працівника. Якщо ж відкритих рахунків немає – повинен описати і продати майно боржника.

Працівник, який вирішив стягнути борги із зарплати, повинен сам активно відстоювати свої права: знайомитися з матеріалами виконавчого провадження, подавати виконавцю клопотання, звертатися до суду зі скаргами на бездіяльність виконавця, адже це в його інтересах. Нагадаємо, у квітні 2018 року Міністерство Юстиції України розпочало нову кампанію з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. В більшості випадків справи про невиплату зарплати закінчуються на користь позивачів, головне не здаватися, та боротися за свої кровно зароблені гроші.

Ми писали про те, що Жити в борг – звичка чи вимушена міра . Витрачати більше ніж заробляти стає звичкою Багато українців ніяк не можуть звикнути до думки, що вони стали біднішими та продовжують витрачати більше, ніж заробляють. Схоже, це стає звичкою.

Читати також