Як обрати банк для фрілансера ФОП в сфері IT

Дарья Суп
Альфа Банк, мобільний клієнт
Банк для IT: як вибрати кращий пакет обслуговування для ФОП
Зображення: PaySpaceMagazine

Ні для кого не секрет, що в Україні величезна кількість фрілансерів та компаній, які працюють в сфері IT (Information Technology - інформаційні технології), мовою пересічної людини - програмісти. За деякими даними в нашій країні це кілька сот тисяч людей, частина з яких працюють як наймані працівники, а частина як ФОП. Навіть працюючи в IT-компанії, багато співробітників працюють за наймом і договором як ФОП. Як і будь-якому підприємцю "айтішникам" потрібен рахунок у банку.


В Україні немає банку, який не хотів би привернути до себе клієнтів, особливо тих, хто постійно має оборот за рахунком, багато банків пропонує цілий ряд тарифів для юридичних осіб, в т.ч. для ФОП, але далеко не всі створюють спеціальні тарифи, які більше підходять тому чи іншому виду діяльності. Який же банк обрати тим, хто отримує гроші за свою роботу або послуги на рахунок ФОП (приватного підприємця)?

Спершу потрібно визначитися, чого ФОП хоче від банку. Виходячи з цих побажань і варто вибирати банк.

Отже, спробуємо створити список бажань ФОП:

  • потрібно повністю віддалене обслуговування;
  • індивідуальний тариф для IT;
  • карта преміум класу;
  • безкоштовне зняття готівки з картки;
  • великий відсоток по кешбек (cashback - повернення коштів за покупки);
  • безкоштовні перекази з ФОП рахунку на рахунок приватної особи;
  • безкоштовні платежі в бюджет;
  • наявність преміум послуг.

З огляду на ряд цих запитів кращим варіантом для ФОП працюють в сфері IT був обраний самий підходящий варіант і з умовами цього тарифу можна ознайомитися за наступним посиланням: Банк для IT

Надалі ми плануємо поповнювати перелік банків, які спеціалізуються на тарифах для ФОП в сфері IT.

Ми писали про те, що Як підприємцю тепер використовувати отримані кошти. Національний банк продовжує "тиснути" на фізичних осіб підприємців. Нововведення торкнутися витрат з рахунків ФОП.

Читати також