VIP-життя без ілюзій, або як «зірки» в кредит влізали...

Ірина
Як зірки в кредит влізали
Красиве життя
Зображення: MyCredit.in.ua

Кожного вечора приходячи з роботи додому ви поринаєте у світ власних проблем. Світ, у якому постійно бракує часу, можливостей, грошей та банального терпіння з цим всім миритися. Бо як же так, коли працюєш не покладаючи рук цілий місяць, а отриманої заробітної платні вистачає на... декілька походів у магазин?! Грошей немає і знову потрібно «влізати» у кредит...

Щоб хоч якось відволіктись та розслабитись ви вмикаєте телевізор і бачите зіркових людей, які завжди виглядають елегантно, ні в чому собі не відказують, завжди перебувають у світських тусовках поїдаючи всілякі делікатеси, запиваючи елітними напоями. Вони їздять на шикарних авто, одягають дорогі дизайнерські наряди, відпочивають на островах! «Ці люди, напевно, взагалі не знають, що означає слово кредит! – думаєте Ви. Але чи завжди те, що ми бачимо є насправді реальністю? Саме в цьому ми пропонуємо зараз розібратись.

Опрацювавши інформацію з всесвітньої мережі інтернет ми знайшли сім яскравих прикладів із життя відомих людей, яких ви часто бачите в «ящику». І уявіть собі, у них теж бувають фінансові негаразди! Скажу більше вони як і ми живуть в кредит...

 

Про що шкодує Марина Леончук

«Ми з чоловіком взяли кредит на квартиру в надзвичайно не зручний час для цього, – згадує колишня ведуча «Снiданку з 1+1» Марина Леончук. – «Це був якраз 2008 рік, коли в країні почався економічний спад і курс долара з 5,8 гривень стрімко зріс до 8. Ми все одно не економили та не намагались погасити кредит якнайшвидше. Хотілось продовжувати жити в тому ж ритмі - сьогодні та зараз. І вкладати всі гроші в «коробку», куди ми приходимо тільки переночувати, не було сенсу. Тому відпочивали, подорожували, купували все, що подобалось. Зараз звісно про це шкодуємо. Якщо б в самому початку кредитної історії можна було «затягнути пояси», то напевно, вже давно можна було б забути про цей борг... Всім раджу, якщо є хоча б найменша можливість не влізати в борги перед банком, використайте її! Бо купите одну квартиру, а сплатите, по факту – дві. В крайньому випадку беріть кредит в національній валюті, вона якщо навіть і девальвується, то так сильно по кишені не вдарить».

Два стрибки долара не перешкода

Відома телеведуча «Танцюють всі» Лілія Ребрик, за її словами виплатила самостійно вже два кредити на квартиру і безмежно цим пишається. Перший самостійно, а другий – не без допомоги чоловіка. «Я ніколи не дивилась на кінцевий результат, яка там виходить сума переплати. Завжди керувалась тим, що якщо у мене не вистачає необхідної суми, то я обов’язково візьму її в банку. А гроші необхідні для погашення боргу неодмінно з’являться, адже думки матеріальні! Я на власному досвіді в цьому переконалась, бо пережила два стрибки долара – першого разу з 4 до 8 гривень, а другий з 8 до 13 гривень. При цьому всьому народивши дитину... Так що я за кредити».

Невиправдані капіталовкладення

Всі напевно пам’ятають участь Світлани Лободи в пісенному конкурсі «Євробачення» в 2009 році. Через відсутність «належної» державної підтримки у фінансовому плані, відома співачка позбулась власної квартири в Києві. Через необхідність замовлення декорацій для виступу Світлани, які прибули аж із Гонконгу, вона залишила під заставу в банку свою не дешеву столичну нерухомість. Згодом співачка оголосила в інтернеті збір коштів, які також відправились до виробника декорацій. Чималу суму грошей команда Світлани також потратила на проживання та харчування своєї делегації...

Краще переплатити, аніж втратити друга

Ведуча «Вікна-новини» Віта Євтушина: «Коли позичаєш гроші в друга, то почуття відповідальності на порядок вищі аніж перед банком. З одного боку - це надійніше та вигідніше, а з іншого – це не банальні проценти, а довіра того, ким ти дорожиш. Тому, коли ми беремо гроші в борг, то робимо все можливе, для того, щоб віддати їх вчасно – дотримуємося кредитної дисципліни. Мені здається, що кредит у будь-якому його вигляді – сильний дисциплінуючий фактор. Доводиться уважніше контролювати свої витрати, втримувати себе від спокуси оновити гардероб. А ще, це хороша мотивація до пошуку нових шляхів заробітку. Обставини змушують не сидіти на місці, а старанно працювати. А якщо й потрібно йти на «поклін» в банк, то потрібно отримати консультацію у компетентної людини, яка підкаже всі «підводні течії» і як себе застерегти від них. А якщо у вас немає знайомих банкірів чи фінансистів, то можливо вони будуть у ваших знайомих...»

Все для майбутнього дітей

У 2010 році відомий співак Валерій Меладзе заборгував банку по іпотечному кредиту 5 мільйонів російських рублів. Для того, щоб придбати три квартири в столиці (нашого колись братнього народу) для своїх дочок Інги, Софії та Арини, артист звернувся в банк за кредитом. Квартири були куплені ще до кризи, а згодом виплати стали витягувати зі співака майже всі доходи. Та, за словами Меладзе: «Грошові проблеми вторинні, найголовніше в житті - діти, їхнє щастя та благополуччя».

Втілення мрій

Ведучий передачі «Говорить Україна» Олексій Суханов, який переїхав з Росії в Україну теж зізнався, що зважився взяти кредит на житло. «Я дуже полюбляю Латвію. Одного разу, побувавши в Ризі я закохався в це місто. Для мене це куточок, де дійсно можна відпочити душевно та набратись позитивних емоцій. В якийсь момент я зрозумів, що чудово було б мати тут своє житло. Звісно, що нерухомість в Латвії назвати доступною не можна і я довго роздумував над майбутньою покупкою, але все ж вирішив взяти кредит на купівлю невеличкої затишної квартири. Щоправда, ходять чутки, що я купив собі в Ризі цілий маєток. Звісно я був би тільки радий, якщо б це було дійсно так (сміється)».

Багаті теж плачуть

Навіть зірки світової величини часто звертаються до фінустанов. У гучному розлученні Анджеліни Джоллі та Бреда Піта, яке не обійшлось без скандалу, теж частково був замішаний кредит. Актор стверджує, що виділив понад 1,3 мільйона доларів на утримання Джолі та їх шістьох спадкоємців. А суму у вісім мільйонів доларів, які він взяв у кредит – «дав Джолі на покупку будинку в Англії, де вона могла б жити разом із дітьми». Натомість, адвокат Джолі заявила, що згідно із чинним законодавством, кредит не вважається підтримкою дітей. А оскільки Бред попросив Енджі покинути їх сімейний будинок, тому змушений був взяти у кредит на нове житло, яке Джолі сама й попросила його допомогти оплатити...

Як бачимо, у кожного своя історія, свої проблеми, потреби та найрізноманітніше відношення до кредитів. Але незважаючи навіть на мільйонні статки, вони як і ми користуються такими послугами банків як кредити.

Ми писали про те, що Невже є обмеження у віці для отримання кредиту? . З якого віку українці можуть отримати кредит та до скількох років цікавить багатьох, адже в складні життєві ситуації в яких негайно необхідні гроші потрапляють всі без винятку.

Читати також