ТОП-15 преміум карток від світових банків

Ірина
Металеві картки
Металеві картки
Зображення: Aderichie.co

Ще недавно металеві картки могли отримати тільки найбагатші клієнти банків. Але тенденції швидко змінюються. Наприклад, минулої осені перший в Україні мобільний банк Monobank анонсував запуск металевих карток. Заявку на преміум-кредитку можна оформити маючи на депозиті від 20 тис. доларів. І це не єдина вимога до людини, яка претендує на особливі умови обслуговування. Які вимоги до власників металевих карток пред'являють найбільші банки світу і які бонуси обіцяють вирішили розібратися PaySpace Magazine .

Ексклюзивні металеві картки від найбільших банків

Платіжні картки відомих банківських гігантів дійсно розкішно виглядають, оскільки зроблені з таких металів як титан, золото і паладій. Елітність підкреслює не тільки зовнішній вигляд, але й вартість таких платіжних засобів.

Картка Centurion от American Express

Кредитна картка Centurion широко відома як Чорна картка. Це перша картка з сучасних металевих кредитних карток. Вона виготовлена ​​з анодованого титану і важить 14 грамів.

Які переваги отримує власник картки:
 • можливість заробити до 1 млн бонусних балів за покупки в розмірі понад $5 тис;
 • елітний статус в кращих готелях світу, а також люксові номери та висококласне обслуговування;
 • оренда елітного авто. Наприклад, компанія Avis and Hertz дозволяє орендувати автомобіль власникам такої кредитної картки абсолютно безкоштовно;
 • бонуси від авіакомпаній – знижки, спеціальні зони очікування в аеропортах, безкоштовне повернення квитків, додаткові $200 на подорожі, особистий гід для допомоги під час проходження митного контролю – все, що необхідно для розкішного життя активної особистості;
 • нескінченний кредитний ліміт. Це може стати в пригоді, якщо власник картки захоче купити що-небудь дороге, наприклад, чашку для чаю за $36 млн. При цьому варто переконатися, що на рахунку в банку є достатньо грошей, щоб потім в повному обсязі погасити кредит.

Щоб отримати елітну металеву кредитку від American Express (Amex) необхідно самостійно подати заявку і виконати ряд строгих умов:

 1. Бути активним користувачем інших платіжних карток Amex не менше одного року.
 2. Мінімальна витрата майбутнього власника Чорної картки повинна становити не менше $250 тис. на рік (за деякими оцінками – до $450 тис). У користувача також повинна бути бездоганна репутація.

Річна плата за карту Centurion в різних країнах

Mastercard Gold Card

За $995 в рік можна отримати картку від британського банку Barclays, виготовлену з чистого золота 24-каратної проби. Вага цього платіжного засобу становить 22 грамів.

Що отримує власник картки:
 • кожен новий власник картки отримує $100 в якості бонусів;
 • щорічні кредитні кошти в розмірі $200 від авіакомпаній на покупки;
 • ексклюзивні подарунки від банку;
 • можливість здійснювати грошові перекази без комісії в перші 45 днів після відкриття рахунку (далі комісія складе 17,24%);
 • участь в елітній програмі лояльності з безліччю бонусів на покупки.

J.P. Morgan Reserve

Отримати картку зможуть тільки клієнти банку J.P. Morgan Chase за спеціальним запрошенням. Картка, первинна назва якої було J.P. Morgan Palladium, виготовлена ​​з латуні та паладію, а її вага становить 27 грамів.

Переваги картки:
 • можливість заробити 2 бали за кожен $1 витрачений на витрати в подорожах, а також 1 бал за кожен долар, витрачений на інші покупки;
 • при використанні $100 тис. на рік на покупки нараховується 35 тис. бонусних балів.

При цьому щорічна комісія складає $595.

Металеві кредитки для мандрівників

Є банківські картки, які вигідно мати активним туристам. Мало того, що такі кредитки надають багато додаткових бонусів мандрівникам. Кожна з них виготовлена ​​з металу і виглядає досить розкішно. При цьому не варто боятися проходити контроль безпеки в аеропорту з цією карткою, оскільки звичайні металошукачі не реагують на них.

Venture от Capital One

У перший рік користування кредиткою не стягується комісія. Далі доведеться платити $95 в рік. Однак, якщо ви не плануєте витрачати менше ніж $10 тис. на рік, ця картка буде марною.

 • Власник картки отримує в подарунок 50 тис. миль (дорівнює $500) за умови, що йому треба витратити $3 тис на покупки протягом трьох місяців з моменту відкриття рахунку.
 • Кожен день можна заробляти кешбек у вигляді миль за кожну покупку і при бронюванні кімнат у готелях.
 • Отримала звання "Краща туристична картка 2018 року" за версією CNBC.
 • Дає можливість перевести накопичені милі в більш ніж 12 провідних програм лояльності для туристів.
 • Термін дії миль зберігається протягом усього часу, протягом якого діє обліковий запис клієнта.
 • Кредитка є однією з новітніх металевих карток. Її вага – 16 грамів. Картку можуть отримати тільки нові клієнти банку. Тобто, якщо у вас вже є якась картка цього банку, і ви хочете її оновити, тоді вам запропонують лише пластиковий варіант.

Chase Sapphire Reserve

Щорічна комісія за обслуговування картки становить $450.

 • Можливість накопичити 500 тис. бонусних балів (дорівнює $750), витративши $4 тис. протягом перших трьох місяців з моменту відкриття рахунку на покупки.
 • Кожен власник картки отримує $300 на свій рахунок в якості відшкодування витрат на будь-які дорожні покупки. Кошти надходять в день річниці відкриття рахунку в банку.
 • Платіжні операції за кордоном можна здійснювати без комісії.
 • Надають додаткові бали відразу ж після отримання кредиту на подорожі в розмірі $300, а також 1 бал за кожен $1 витрачений на покупки під час поїздки.
 • Власник отримує 50 тис. бонусів при реєстрації. Але, щоб скористатися ними, йому треба витратити $4 тис. протягом перших трьох місяців. Ці бонуси рівні $500 кешбеку, або ж $750 за кожну подорож, придбані за допомогою Chase.
 • Важить металева картка Chase Sapphire Reserve – 13 грам.

Chase Sapphire Preferred

За обслуговування Chase Sapphire Preferred доведеться платити $95 в рік.

 • Витративши $4 тис. на покупки протягом перших трьох місяців з моменту відкриття рахунку, можна заробити 50 тис. бонусних балів ($625).
 • Немає комісій при здійсненні транзакцій за кордоном.
 • Надаються додаткові бонуси за проїзд і харчування в ресторанах по всьому світу, а також 1 бал за кожен долар витрачений на покупки.
 • Вага це картки така ж, як і у Chase Sapphire Reserve – 13 грамів.

Накопичувальні металеві кредитки

З правильною кредитною карткою в гаманці можна перетворити кожну покупку в продуктовому магазині в гарну можливість побалувати себе. Варто тільки вибрати таку платіжну картку, яка відповідає споживчим звичкам його власника: наприклад, де і на що він витрачає найбільше грошей.

Wells Fargo Propel American Express

Не знімається щорічна комісія.

Картка являє собою гібрид металопластику. Однак у порівнянні зі звичайною пластиковою карткою, вона важить набагато більше – 10 грамів.

Витративши $3 тис. на покупки в перші три місяці після оформлення картки, можна отримати 30 тис. бонусних балів.

Платинова картка від American Express

Як у випадку з багатьма елітними картками, бонуси за покупки є лише частиною привілеїв цього платіжного інструменту. Адже її власник отримує особливий статус, що дозволяє йому отримувати й інші переваги в порівнянні з іншими картками American Express.

Платинова картка від American Express важить 18 грамів. Її власник також має можливість отримувати до $200 кредиту на використання сервісу таксі Uber, а також $200 кредиту на оплату авіаквитків.

Картка U.S. Bank Altitude Reserve Visa Infinite

Основні переваги:
 • можна отримувати до $325 в рік в якості кешбеку;
 • надається 12 безкоштовних талонів на wi-fi;
 • надаються ексклюзивні знижки на авіаквитки.

Картка Amazon Rewards Visa Signature

Цю картку можна отримати тільки будучи членом дисконтної програми Amazon Prime. За обслуговування картки не стягується комісія.

Переваги картки:

 • Можна заробити 3% кешбеку, купуючи товари на сайті Amazon.com і в супермаркетах Whole Foods;
 • члени Amazon Prime заробляють 5% кешбеку;
 • надається 2% кешбеку за покупки в аптеках, замовлення в ресторанах і покупку бензину на заправних станціях;
 • накопичувальні бали, зароблені за допомогою Amazon Visa, можна використовувати для оплати будь-яких поїздок, покупки подарункових карт і сертифікатів.

Кобрендингові картки з металу

Кобрендингові кредитні картки об'єднують в собі можливості звичайної банківської кредитки і дисконтної картки. Тому часто банки спільно з представниками готельно-ресторанного бізнесу та авіакомпаніями налагоджують партнерство і випускають такі платіжні інструменти. Зокрема, для прихильників того чи іншого бренду кредитна картка готелю або авіаперевізника може мати значну цінність.

Картка Ritz-Carlton Rewards

Одна з найважчих металевих кредиток на ринку – важить 28 грамів. Власник картки може накопичувати додаткові бонуси при бронюванні номерів в готелях Ritz-Carlton і Starwood. Відвідувачі можуть замовити бали за покупку авіаквитків, прокат автомобілів.

Картка Marriott Rewards Premier Plus

Щорічна комісія за обслуговування картки є і вона становить $95 в рік.

Завдяки злиттю готельної мережі Marriott з такими великими готелями як Ritz-Carlton і Starwood, власники кредиток Marriott отримуватимуть бонуси за кожне перебування і в цих двох готелях.

Що пропонують мобільні банки: Revolut, N26 і monobank

Порівняємо металеві картки двох європейських мобільних банків-конкурентів – британського Revolut і німецького N26.

 

Перший в Україні мобільний банк monobank представив в листопаді минулого року металеву безконтактну картку для преміум-клієнтів під назвою “IRON BANK”.

Цю карту зможуть отримати безкоштовно тільки ті клієнти, які оформили депозит в банку на суму не менше ніж 400 тис. грн, $20 тис. або €20 тис. Вартість перевипуску картки IRON BANK в разі втрати або компрометації становить 4 тис. грн.

Що отримають власники металевої картки monobank:

 • замість кешбеку можна накопичувати милі: за кожну 1 тис. грн в чеку сплаченому картою IRON BANK нараховують 20 миль. За один місяць можна накопичити до 20 тис. миль і витратити їх на авіаквитки будь-якої компанії світу за курсом 1 миля = 1 грн.
 • власник металевої картки має доступ в усі бізнес-лаунж Mastercard в аеропортах;
 • послуга Fast Line в терміналі D аеропорту "Бориспіль": можна зареєструватися на рейс, здати багаж і пройти паспортний і митний контроль без черги;
 • служба підтримки 24/7 та сервіс Mastercard Concierge.

Варто зазначити, що картка перестане діяти в тому випадку, коли клієнт закриє депозит. Запланований випуск 1000 карток IRON BANK. Раніше йшлося про те, що металева картка з'явиться вже взимку цього року

Ми писали про те, що Що таке онлайн-кредит і як його отримати?. В Україні, як і в багатьох інших країнах, інтернет є невіддільною частиною життя. Інтернет використовується багатьма компаніями для роботи. Сьогодні в інтернеті можна купити все, що завгодно, у т.ч. послуги.

Читати також