"Потоп": Як отримати відшкодування за отриманий збиток?

An2an
Повінь в Києві серпень 2018
Повінь в Києві серпень 2018
Зображення: 24tv.ua

Ні для кого не секрет, що за останні кілька тижнів над Україною пронеслися сильні дощі, що стало причиною затоплення вулиць, парковок і паркінгів.

Facebook і youtube рясніє різними фото та відео про "потопи".

Важливо розуміти, що цей позов, як і збір документів може зайняти досить великий проміжок часу і до цього потрібно бути готовим.

Але, якщо у Вас постраждало заставне майно, то щоб хоч якось покрити отримані збитки, потрібно все ж відстоювати свої права.

Затоплені вулиці й "потонувші" автомобілі:

 

Автомобілі після "потопу":

Що важливо зробити, якщо Ваше майно постраждало?

  1. Робите запит в Укргідрометцентр.Отримуєте офіційну відповідь, що ніяких явних причин для "потопів" не було.
  2. Необхідно отримати підтвердження, що автомобіль або нерухомість дійсно постраждали від затоплення, а не від стихійного лиха.
  3. Які документи і від кого їх отримати: довідка з поліції, якщо це автомобіль, офіційна відповідь на запит від міської адміністрації, якщо це нерухомість.
  4. Також потрібно висновок експерта, що саме стало причиною "потопу". Проводиться експертиза з оцінкою отриманого збитку.
  5. При наявності цих документів можна звертатися до суду з позовом про відшкодування отриманого збитку.
Ми писали про те, що Як отримати кредит під 7% річних. Минулого тижня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про програму, згідно з якою кредити на покупку нерухомості стануть доступнішими, точніше кажучи, пообіцяв

Читати також