Перевір свого бізнес-партнера онлайн

Дарья Суп 👁 503
Потиск рук
Партнери

У світі сучасних технологій держслужби намагаються не відставати, створюючи сервіси, що дозволяють здійснювати перевірку бізнес-партнерів онлайн - в Інтернеті. У ногу з часом намагаються йти "Державна фіскальна служба", "Міністерство юстиції", "Кабінет міністрів України".

Кожен день різні компанії і приватні підприємці зіштовхуються з ситуацією, коли їм необхідно перевірити ту чи іншу інформацію.
Наприклад: а чи не знаходиться підприємство (компанія) в стадії ліквідації, чи є у цього ФОП в списку такий вид діяльності, за яким надається послуга або продається товар і т.п. Тут можна перевірити інформацію про ФОП, а також отримати оригінал виписки.

Що з приводу боргів у ФОП? Адже в разі чого, податкова може забрати кошти з рахунків для погашення податкового боргу. Перевіряємо податкову заборгованість по ФОП

За цим посиланням до якої групи належить ФОП и чи має право цей підприємець надавати послуги такого характеру.

Важливо пам'ятати, що шахраї не сплять і можуть оформити ФОП на підставну особу або документи, які були загублені (вкрадені). Необхідно перевірити інформацію про загублені паспорти та ін. на сайті "Урядовий портал".

Ми писали про те, що З лютого 2020 року кредити будуть видавати від 5% відсотків річних. Прем'єр-міністр України у Facebook розмістив інформацію на своїй сторінці, що з 01.02.2020 року стартує програма з підтримки малого та середнього бізнесу (підприємців):

Читати також