Новий рік 2019: як зустріти без боргів перед родичами і друзями

Ірина
Новорічне свято та подарунки
Новорічне свято та подарунки
Зображення: MyCredit.in.ua

Новий рік – найулюбленіше свято для багатьох. Дивовижний запах новорічної ялинки, ароматні мандарини, ігристе шампанське, святковий настрій. Свято все-таки раз на рік, тому викликає у нас масу приємних емоцій, очікувань і надій. Новорічний стіл, прикраси, подарунки для сім'ї, родичів і друзів – все це коштує дуже великих грошей, але як правило в цей день ніхто не скупиться.

Як правильно спланувати покупки до свята, щоб не залізти в боргову яму?

Для початку треба запланувати свій сімейний бюджет хоча б на цей період. Заздалегідь розраховуйте суму, яку ви готові витратити. Більшість людей роблять новорічні покупки в останній момент, при цьому залишаються напередодні Нового року не тільки без грошей, але і без "нервів". Купуйте в спокійному режимі, робіть покупки розмірено, шукайте товари зі знижками. Напередодні Нового року, коли в магазинах різні акції у людини в крові підвищується рівень гормону радості. Погодьтеся, що хочеться все і відразу.

Тому для того, щоб не купувати непотрібних речей, рекомендуємо скласти список найважливіших покупок

Що стосується подарунків, то їх вигідно купувати в інтернет-магазинах, так як вартість товарів нижче тому є можливість спокійно вибрати і купити те, що вам необхідно. Купівля продуктів: найзручніше буде підписатися на розсилки про акції та знижки в зручних для вас групах в соціальних мережах, а також на сайтах магазинів, практично миттєво можна дізнатися про акційні пропозиції і зниження цін, а також цікаві пропозиції в месенджерах, для цього станьте учасником потрібної для вас групи.​​​​​​​ Деякі великі торгові мережі пропонують встановити мобільний додаток на смартфон, де можна отримати додаткову знижку.

Залишитися без грошей вже 1 січня – не найкращий початок нового року

Постарайтеся, відкладіть суму, яка дозволить вам, не затягуючи пояс, прожити до наступної зарплати. Важливо створити свій особистий "резервний" фонд. Ідеально, якщо щомісяця відкладати певну суму коштів, щоб у кризовій або форс-мажорній ситуації, відчувати себе більш впевнено.

ЩО РОБИТИ якщо грошей НЕ вистачило?

В першу чергу варто згадати про банківську карту, швидше за все у Вас є зарплатна картка. Деякі банки пропонують можливість взяти кредит на цю картку (овердрафт), але найчастіше це невелика частина від щомісячних надходжень. Якщо банк, де Ви отримуєте зарплату не надає послугу овердрафту на зарплатну картку, варто згадати, що практично в будь-якому банку можна оформити кредитну картку.

Кредитні картки отримують все більш широке поширення і причин тому маса: це зручно, сучасно, доступно, не потрібно «перехоплювати» грошей у друзів і знайомих, особливо напередодні Нового року, коли гроші потрібні абсолютно всім. Словом, переваги очевидні.

Мінус, звичайно, теж є: за задоволення треба платити, власне мова про те, що за користування кредитними коштами доведеться заплатити відсоток, зазвичай це близько 3% в місяць. Але хіба це велика сума, щоб відмовити собі в задоволенні зустріти новий рік на "широку ногу".

Адже як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш

Однак в наших силах звести цей мінус практично до нуля – в буквальному сенсі слова. Треба лише розумно розпоряджатися власною кредитною карткою. Тому рекомендуємо Вам скористайтеся кредитною карткою з пільговим періодом, це допоможе Вам не тільки деякий час розпоряджатися позиковими засобами, що не виплачуючи відсотків, а й заощадити, оскільки зараз банки пропонують достатній вигідний кешбек до 20% (cashback – повернення коштів на картку) в багатьох торговельних точках.

Погодьтеся, що в новий рік увійти без боргів перед родичами і друзям набагато приємніше, ніж з ними. А якщо друзі або родичі просять грошей в позику, то цілком доречно буде запропонувати їм відкрити кредитну картку або взяти короткостроковий кредит. Адже не даремно існує прислів'я:

"Хочеш втратити друга – позич йому грошей"

У кредитних карток є нюанс, який обмежує можливість їх отримання. Необхідний регулярний дохід, довідка з місця роботи за останні кілька місяців, а також безпроблемна кредитна історія. Якщо Ви не можете це надати, пропонуємо розглянути ще один варіант позики, онлайн кредити від фінансових компаній. Переваги цього способу отримання кредиту: кредит оформляється онлайн, тобто немає потреби їхати в банк, чекати в черзі – заявка на кредит оформляється онлайн, а гроші переводяться на картку будь-якого банку України, рішення про надання кредиту приймається за 10-20 хвилин.

Новорічна ніч асоціюється з чарівництвом і магією, тому ми щиро бажаємо Вам побільше такої магії! Щоб рік Жовтого свині став для Вас щасливими і фінансово незалежним!

Ми писали про те, що 8 Березня: що купити та у скільки обійдеться?. Традиційно вже за тиждень до 8 Березня в Україні починає зростати попит на квіти та подарунки для жіночої половини людства. MyCredit.in.ua спробували проаналізувати скільки коштів прийдеться викласти зі свого гаманця, щоб потішити своїх близьких.

Читати також