Невже є обмеження у віці для отримання кредиту?

Ірина
Кредитна картка, підліток, пенсіонер
Вікове обмеження по видачі кредиту
Зображення: MyCredit.in.ua

З якого віку українці можуть отримати кредит та до скількох років цікавить багатьох, адже в складні життєві ситуації в яких негайно необхідні гроші потрапляють всі без винятку. Це можуть бути абсолютно різні потреби: на навчання – якщо це студенти, на необхідні ліки – якщо це люди пенсійного віку. Але чи видають кредити цим категоріям людей? Отож, давайте розглянемо які вікові обмеження встановлюють банки та інші фінансові організації.

З якого віку можна взяти кредит?

Згідно із Цивільного кодексу України саме з 18 років настає повна дієздатність людини і вона може брати кредити, проте не всі банки готові його надати. Наприклад, Приватбанк готовий надати кредит навіть до 18 років, проте лише на 300 гривень. Батьки при цьому виступлять поручителями, і можна буде оформити картку «Юніор». Програма діє для школярів від 6 до 17 років. Із 16 років можна оформити картку «Універсальна» без кредитного ліміту та користуватися нею як особистою. Як тільки молодій особі виповниться 18 років кредитний ліміт буде встановлений на картці.

Починаючи з цього віку кредити готівкою видає А-банк. ПУМБ пропонує від 18 років кредитку ВСЕМОЖУ при умові офіційного місця роботи останні 3 місяців, а також Кредит Вільний перехід готівкою при тих же умовах – постійне місце роботи та стабільний дохід протягом останніх 3 місяців.

Ще один варіант, яким може скористатися потенційний позичальник в 18 років – мікропозики, які зазвичай видаються різними небанківськими фінансовими установами. Це якщо терміново і швидко потрібні гроші, то чому б і не скористатися такою пропозицією.

Пропонуємо перелік таких установ:

Якщо ви працевлаштовані, то цей борг вийде дуже швидко погасити. Хоча майте на увазі, що в таких кредитних установах процентна ставка дуже висока і може досягти 300% річних. Обумовлено це тим, що, видаючи кредити позичальникам в такому віці, кредитна організація досить сильно ризикує, тому всі свої ризики вона перестраховує.

Як змінюються умови кредитування починаючи з 21 року?

Взяти кредит у цьому віці стає простішим. Відкриваються можливості оформлення не лише різноманітних кредитних карток, а й отримання кредиту готівкою. Наприклад, Альфа-Банк пропонує кредитування за програмою «Максимум» та «Максимум-готівка» від 21 до 24 років. Кредит готівкою в цій віковій категорії до 300 000 грн на будь-які цілі пропонує також Кредобанк.

Українці від 25 років

Якщо до 25 років людина не потрапила в фінансову халепу та не зіпсувала свою кредитну історію, тоді у неї відкриваються великі можливості та шанс отримати різного виду кредитування в будь-якому українському банку. Банк готовий надати такі види кредитування як кредити готівкою, цільові споживчі кредити, кредити на авто, іпотеку тощо. На це можуть претендувати як офіційно працевлаштовані громадяни, так і ті, хто офіційно безробітний. Видаються кредити без довідки про доходи та найрізноманітніших умовах.

Чи мають шанс отримати кредит люди пенсійного віку?

Багато банків максимальний вік позичальника вказують абсолютно по-різному.Тут цифра коливається від 60 до 69 років. Таскобанк кредитує навіть до 70 років І це звичайно можна логічно обґрунтувати. Проаналізуємо хоча би статистику за даними українського Інституту демографії при НААН, тривалість життя українців станом на 2016 рік середній вік чоловіків становив 66,7 років, жінок 76,5. Звичайно банки хочуть себе застрахувати тому значно обмежують вік для видачі кредиту, На жаль, і ця цифра може змінюватися ,бо поки наші дідусі й бабусі ще мають пенсію, є можливість закрити той чи інший кредит, взятий я більше ніж впевнена що на ліки, погасивши повністю. От як банки чи фінансові організації будуть формувати свою політику кредитування за віковою категорією в майбутньому, нам тільки можна здогадуватися.

На яких умовах можна взяти кредит Ви можете розглянувши пропозиції у нас на сайті

Ми писали про те, що Доступні кредити: 1140 підприємців - 1,451 млрд гривень. За програмою "Доступні кредити 5-7-9%", яка триває вже 5 місяців, 1140 підприємців отримали позику на загальну суму 1,451 мільярда гривень. Лише за останній тиждень заключено 106 угод на 360 млн гривень.

Читати також