Навіщо потрібна кредитна картка та як на ній заробити?

Фрол Антонов
Заробіток на кредитній картці
Чи потрібна кредитка?

Чи були у Вас випадки, коли виникають непередбачені обставини, а особистих коштів на потреби не вистачає? Що більшість роблять в такому випадку? Правильно, позичають гроші "до зарплати". Найбільш популярним і дуже поширеним є звернення за грошима до родичів, друзів та знайомих.

Але в нашому житті, на жаль, часто буває так, що повернути гроші в термін не виходить. А ніщо так не псує відносини з близькими як борг, що не вдається повернути.

 

 

"Якщо хочеш втратити свого друга або посваритися з родичами, візьми до себе на роботу або позич грошей"

Щоб всього цього уникнути й не шукати відповіді на запитання, де взяти гроші до зарплати, потрібно відкрити кредитну картку або овердрафт (коли можна витратити більше, ніж залишок на картці). Найчастіше банки пропонують послугу овердрафт на зарплатні картки, рідше для звичайних дебетових карток.

У яких ще випадках кредитна картка може допомогти?

Уявіть, що Ви поїхали в подорож, за кордон, а взятих з собою коштів у Вас не вистачає, щоб завершити подорож або купити подарунки друзям. Ситуація може бути набагато гіршою, якщо у Вас викрали гроші або Ви потрапили в неприємності (поліція виписала штраф або не дай, Боже, потрапили в лікарню). Ось в цих випадках резерв у вигляді відкладеного кредиту на картці виручить. Тому при поїздці за кордон завжди майте при собі не тільки резерв коштів, але і кредитну картку. Кредитний ліміт на картці це та сума, яку Ви завжди можете використовувати в разі потреби.

Вважаю, що багатьох читачів більше цікавить питання як заробити на кредитній карті. Ось кілька варіантів, як це зробити ...

  • ​​​​​​​Використовуйте карти банків, які надають Кешбек (cashback) - повернення коштів від здійснених покупок і платежів. Таких карт в Україні досить багато. Деякі банки пропонували Кешбек більший, якщо були використані кредитні кошти, але деякі вже від цього відмовилися.
  • Інший спосіб - це використовувати кредитні кошти з картки на пільговий період, коли за використання грошей не потрібно платити відсотки, водночас є можливість розмістити власні кошти під відсоток на депозит.

Це далеко не той заробіток, який можна назвати другою зарплатою, але це виявиться цілком хорошою надбавкою на подарунок рідним та близьким.

Які операції не варто робити з кредитними коштами:

  • Перераховувати кредитні кошти на інші картки або рахунки.
  • Знімати кредитні кошти в банкоматі. За ці операції банки знімають додатковий відсоток (так звана комісія за операцію).

Цей список може бути більший, завжди читайте тарифи банку та умови обслуговуванню карток. Щоб здійснити всі ці операції необхідно знайти відповідні картки та умови для накопичення, але це тема окрема. У нашому випадку найбільший результат для заробітку нададуть картки, які не передбачають плату за обслуговування. Також можна відмовитися від платного інформування через sms та ін. Ми живемо в роки технологій і месенджерів. Використовуйте картки, де банки інформують своїх клієнтів про здійсненої операції через месенджер або мобільний додаток.

Хороших всім заробітків.

Ми писали про те, що Дожити до зарплати: які кредитні картки пропонують в Україні. За результатами опитування дослідницької компанії Gradus, українці влазять у борги, використовуючи ліміт кредитних карток. За даними дослідження, понад 36,7% українців "перехоплюють" гроші з кредитки, щоби дожити до зарплати.

Читати також