До 2022 року, щоб створити будь-який компромат, даних вистачить від Synevo, ПриватБанку, Київстару та Сільпо

Ірина
Розвиток штучного інтелекту
Штучний інтелект знає нас краще, ніж нам здається
Зображення: MyCredit.in.ua

Приблизно з 2022 року акумульованих даних Synevo, Київстару, ПриватБанку і Сільпо буде досить для створення будь-якого компромату, – стверджує Андрій Длігач, доктор економічних наук і генеральний директор групи компаній Advanter Group.

Про це пише видання К750.

Бренди будуть в значній мірі витіснені персоналізованої комунікацією з клієнтом, – пророкує автор.

Штучний інтелект вже знає нас краще, ніж нам здається на перший погляд

CRM-системи дуже точно аналізують покупців. Це звичайно складно уявити, але варто тільки «згодувати» систему клієнтською базою – і вона миттєво знайде профілі людей в Facebook, побудує їх психологічні портрети. Система машинного навчання орієнтується на реакцію слів користувачів і підбирає потрібні комбінації, і таких описів генерується по 20 000 в день.

Вражає, але в США вже є магазини, які роблять фото покупця на вході, знаходять його профіль у соціальних мережах, аналізують і пропонують саме те, що вважає за краще людина. Світові бренди вже активно впроваджують повний аналіз клієнта і пропонують те, що їм потрібно в даний момент. Наприклад, до Amazon Key, який дозволяє кур'єрам інтернет-магазину і партнерів доставляти товари користувачам, коли їх немає вдома, приєдналися вже кілька сотень тисяч квартир. І це тільки зараз!

Адаптивний інтелект

Великий плюс такого прогресу це те, що це працює з комфортом для всіх людей незалежно від їхнього доходу. Небагатий покупець теж хоче вражень і нормального ставлення.

Нове покоління стрімко змінюється. І на жаль, у них вже немає таких поглядів і понять, які були раніше. Постійні зміни, рух, різні погляди та черпання новин з соцмереж. Вони мислять інакше – егоїстичні, цинічні, безвідповідальні. Спосіб і якість життя інше. Чи погано це? Таки це зовсім інша тема, але  до цих людей потрібно шукати підхід вже зараз!

Також на цю тему: Чотири причини смерті банків від "рук" штучного інтелекту

Ми писали про те, що POS термінали з ідентифікацією особи: Зручність або тотальний контроль?. У ПриватБанку повідомили, що запускають POS-термінали з ідентифікацією особи.

Читати також