Чи безпечно брати онлайн кредит в інтернеті?

Фрол Антонов
Ноутбук та банківська картка
Ноутбук та банківська картка

Наявність постійної роботи і відсутність боргів не є гарантією того, що одного разу вам не можуть терміново знадобитися гроші.

Чим більша потрібна сума і чим менше часу на її пошуки, тим складніше вирішити цю проблему. Звертатися в банки не варто. Там від вас зажадають пакет документів, на збір яких піде багато часу. Позичати у друзів – це не кращий вихід, якщо ви не хочете посвячувати когось в суть своїх труднощів, радить znaj.ua. Оптимальним є варіант взяти онлайн кредит у фінансовій компанії, репутації якої ви довіряєте.

 

В чому може бути ризик?

В інтернеті є величезна кількість пропозицій онлайн-кредитування. Існує маса сторінок, з яких ллються обіцянки блискавичної видачі коштів після заповнення простої форми. Умови пропонуються найізноманітніші.

Здавалося б, ніякого ризику немає. Після видачі позики в уразливому становищі опиняється кредитор, який не впевнений у тому, що йому вчасно віддадуть гроші. Але, не все так просто, як здається довірливим громадянам.

Шахраї, дізнавшись контактні і персональні дані, можуть просто обчистити вашу банківську картку, номер якої ви самі їм повідомите в надії на швидкий переказ кредитованих коштів.

Як не потрапити "на гачок" шахраїв?

Є кілька правил, дотримуючись яких, ви ніколи не станете здобиччю "кидал".
Уточнюйте адресу і телефон офісу (відмінно, якщо ви бували там і впевнені в його реальності). Краще, якщо послугами компанії вже користувався хто-небудь з ваших знайомих.

Не полінуйтеся прочитати кредитний договір

Уточніть номер реєстрації фінансової установи, серію, номер і дату видачі ліцензійного свідоцтва. Наявність цих даних свідчить про те, що компанія працює легально.

Як проходить процедура онлайн-кредитування?

Спочатку вивчіть умови, які вам пропонуються. Якщо вони вас попередньо влаштовують, уточніть, що являє собою компанія. Перевірка її реальності не займе багато часу. Вся потрібна інформація повинна бути на сайті (адреса і телефон – в розділі "Контакти", а реєстраційні дані – в тексті договору).

Наступним кроком буде остаточна оцінка вигідності кредиту. Для цього використовуйте калькулятор на сайті. З його допомогою ви дізнаєтеся розмір регулярних платежів, які повинні будете робити в рамках погашення боргових зобов'язань.

Якщо отримані цифри вас влаштовують, приступайте до подачі заявки. Вам доведеться вказати номер телефону та свої персональні дані. Менеджер компанії зв'яжеться з вами, щоб уточнити ваші наміри і відповісти на питання.

У разі схвалення вашої заявки, повідомте номер банківської карти і активуйте дозвіл на надходження коштів. Для цього дотримуйтесь інструкцій, які будуть вам запропоновані. Вже через кілька хвилин гроші будуть у вашому розпорядженні. Ви зможете витрачати їх на власний розсуд. Такою послугою звикли користуватися багато українців. Це дуже зручно і швидко.

Автор матеріалу: Надія Царук

Ми писали про те, що Ситуації, коли не можна розплачуватися кредиткою. 8 випадків, коли краще утриматися від покупки та краще заховати свою картку в кишеню

Читати також