Про нас

MyCredit.in.ua (далі Сайт) не видає кредити, гроші в борг, а також не приймає гроші під відсоток або інвестиції в будь-які проекти.

Сайт створено для того, щоб ті, хто шукає кредит або інвестиції на бажаних умовах, знайшли тих, хто їх надає.

Адміністрація Сайту визначає правила поведінки на сайті та залишає за собою право вимагати їх виконання від користувачів.
Всі права на будь-які матеріали, які містить цей сайт, захищені згідно з українським та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів, інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.
Використовувати Сайт може будь-який користувач Інтернету, незалежно від наявності реєстрації на Сайті.
Інформаційні матеріали (новини, статті, коментарі тощо), розміщені на Сайті, не є думкою і позицією редакції.
Матеріали, відмічені знаком "Реклама" публікуються на правах реклами
Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання інформації та сервісів.
Редакція не узгоджує опубліковані користувачами в рамках Сайту інформаційні матеріали.
Републікація інформації, зображень і фотографій, які є власністю сайту, можлива за умови прямого посилання на сайт. Для інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем, посилання на опубліковану новину або статтю.
Розміщення будь-якого повідомлення або інформації користувачем на Сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

Користувачеві на Сайті заборонено:
1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
2. Прямі або непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, в тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
3. Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.
4. Будь-яка образлива поведінка щодо авторів статей та користувачів Сайту.
5. Реклама (Не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не належать до тематики ресурсу.
6. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.